ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی

ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی اندروید

اگر شما هم به فکر ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی (Creating a digital catalog with a phone) موبایلتان هستید این مقاله را از دست ندهید. ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی شاید کمی غیر منطقی به نظر برسد اما به نوعی این اپلیکیشن ها فقط برای رفع نیازو کاربری های غیر حرفه ای هستند. به نوعی ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی بیشتر برای کسانی مناسب است که دانش طراحی ندارند اما به هر دلیلی می خواهند خودشان کاتالوگشان را طراحی کنند. در چنین شرایطی طراحی کاتالوگ با اپلیکیشن های موبایلی می تواند بهترین گزینه باشد.

ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی مناسب چه کسانی است؟

برای انجام درست هر کاری نیاز به ابزار مناسب خواهید داشت. برای داشتن یک کاتالوگ دیجیتال خوب و حرفه ای هم همینطور. اگر به طراحی آشنایی دارید و در نرم افزارهای طراحی مهارت دارید، ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی موبایل را فراموش کنید و از نرم افزارهای تخصصی برای اینکار استفاده کنید. اساسا نرم افزارهای موبایلی طراحی کاتالوگ برای کسانی ساخته شده اند که دانش طراحی و دیزاین را ندارند.

بهترین نرم افزارهای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی

نرم افزارهایی که در ادامه معرفی می کنیم منتخبی از بهترین اپلکیشن ها و نرم افزارهای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی (Creating a digital catalog with a phone) هستند. که البته به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارند:

ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی با فلایر میکر

فلایر میکر (FLYER MAKER) یک اپلیکیشن رایگان است که با استفاده از طراحی های پیش فرض موجود در آن می توانید کاتالوگ، پوستر و …خود را آماده سازی کنید. طراحی ها و تمپلیت های این اپلکیشن با بروزرسانی های جدید افزایش می یابد تا حق انتخاب شما را همیشه افزایش دهد.

ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی با نرم افزار فلایر میکر

ساخت کاتالوگ دیجیتال رایگان با Desygner

Desygner یکی دیگر از نرم افزارهایی است که برای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی به شما کمک می کند. با این نرم افزار علاوه بر طراحی کاتالوگ می توانید به ساخت پست های شبکه اجتماعی و … هم بپردازید. طرح های این اپلیکیشن عمدتا به صورت رایگان در دسترس شما خواهد بود اما برخی از طرح ها نیازمند پرداخت هزینه هستند.

Desygner برای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی

ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی با Brochure Maker

Brochure Maker دیگر ابزاری است که می تواند نیاز شما را برای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی برطرف کند. فقط برنامه را روی گوشی خود نصب کنید، یک قالب آماده را انتخاب کنید و گزینه های لازم را سفارشی کنید. در این برنامه، طراحی ساده است و کاربری‌ها آن پیچیده نیست.

Brochure Maker برای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی

بیشتر بخوانید: چگونه کاتالوگ دیجیتال بسازیم با این مقاله یاد می‌گیرید که چگونه با کمترین هزینه، کاتالوگ‌های دیجیتالی حرفه‌ای بسازید.

ساخت کاتالوگ دیجیتال اندروید رایگان توسط بروشور میکر

یک برنامه کاربردی برای طراحی طرح‌بندی برای بنرها، آگهی‌ها و دیگر انواع مواد چاپی. این برنامه هم برای مقیاس بزرگ و هم برای یک بار مصرف عالی است. نیازی نیست وقت خود را برای صحبت با طراحان حرفه ای تلف کنید. فقط تلفن همراه خود را بردارید و شروع به ساختن ساخت کاتالوگ دیجیتال اندروید رایگان کنید.

بروشور میکر برای ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی

آخرین پیشنهاد در مورد ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی

کاتالوگ های معرفی محصول به عنوان مهمترین ابزار معرفی کننده محصولات و یا خدمات شما، می توانند موفقیت و یا عدم موفقیت شما را تعیین کنند. شاید با یک طرز فکر اقدام گرایانه ساخت کاتالوگ دیجیتال با گوشی خالی از لطف نباشد اما یک طرز فکر متعالی و شاید کمال طلب نگاه عمیق تری نسبت به تصمیمات خود دارد و طراحی و ارائه های بصری برند خود را به بهترین و شایسته ترین طراح می سپارد و به شما ضمانت می دهم که افراد حرفه ای برای پیاده‌سازی افکار خود همیشه از ابزارهای حرفه‌ای استفاده می کنند.

تیم اسمارت کاتالوگ با بهترین مشاوران حوزه برندسازی در بخش فضاهای بصری و همچنین ایده پردازان کاملا خلاق در کنار حرفه‌ای ترین طراحان و گرافیست ها قادر است تمام ساختارهای بصری برند شما را آنالیز و آسیب شناسی نماید. این تیم به اثبات رسانده است که می تواند با ارتقا و تغییر در فضاهای بصری یک برند، سهم بازارش را افزایش داده و نگاه مخاطبان را نسبت به برند بهبود دهد. برای آشنایی بیشتر با این سرویس ها و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *