اسمارت کاتالوگ HTN PRIME

سفارش طراحی و اجرای اسمارت کاتالوگ HTN PRIME یک سفارش متفاوت از کاتالوگ های دیگر تیم ما بود. این سفارش یک بار توسط یک تیم دیگر طراحی و اجرا شده بود که به دلیل عدم رعایت نکات فنی اجرای اسمارت کاتالوگ با مشکلات جدی و زیادی روبرو شده بود. این مشکلات به قدری شدت یافته بود که تیم سفارش دهنده کاتالوگ دستگیره htn نگاه بسیار منفی نسبت به نسل کاتالوگ های الکترونیکی اسمارت پیدا کرده بود و برای رفع این مشکلات مجبور به طراحی و اجرای مجدد اسمارت کاتالوگ HTN PRIME شده بود و این بار تصمیم گرفته بود که اجرای اسمارت کاتالوگ خود را به تیم ما محول کند.

کاتالوگ دستگیره htn

 

مشکلات اسمارت کاتالوگ HTN PRIME

اسمارت کاتالوگ HTN PRIME ( البته اگر بتوان به آن اسمارت کاتالوگ گفت )، که توسط یک تیم غیر ماهر آماده سازی شده بود، معایب مهمی داشت که بازاریابی با آن را دچار محدودیت های جدی می کرد:

  • حجم کاتالوگ قبلی بر اساس 510 صفحه، 61 مگابایت شده بود و این حجم ارسال و انتشار از طریق ایمیل را منتفی کرده بود و ارسال آن را در پیام رسان های الکترونیکی را با سختی و کندی مواجه می کرد.
  • تعاملات موجود در کاتالوگ قبلی، ساختار مهندسی شده ای نداشت و این موضوع باعث ضعف شدید در کاربری کاتالوگ الکترونیکی شده بود.
  • وضوح و کیفیت کاتالوگ دستگیره htn ، بر خلاف حجم بالای آن، مشکل دیگری بود که به فرآیند نمایش و معرفی محصولات آسیب جدی وارد کرده بود.

HTN PRIME

 

مشخصات کاتالوگ دستگیره کابینت و یراق آلات اچ تی ان پرایم

اسمارت کاتالوگ دستگیره کابینت و یراق آلات HTN که با توجه به اضافه شدن محصولات جدید این مجموعه، یک کاتالوگ 637 صفحه شده بود، به صورت تک زبانه آماده سازی شده و علاوه بر معرفی 12 گروه اصلی محصولات HTN، معرفی کاملی از این برند و مزیت های رقابتی این برند را به مخاطبان این کاتالوگ الکترونیکی ارائه می نماید. حجم این اسمارت کاتالوگ حدوداً 16 مگابایت بوده و بر اساس کلمات کلیدی درخواستی سفارش دهنده برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

 

کاتالوگ دستگیره کابینت

 

طراحی مجدد کاتالوگ دستگیره htn در مجموعه اسمارت کاتالوگ

کاتالوگ دستگیره htn که قرار شده بود، این بار طبق معیارها و استانداردهای اصولی اسمارت کاتالوگ طراحی و اجرا شود، نتیجه ای بسیار متفاوت از کاتالوگ قبلی این مجموعه داشت:

  • ساختار اصلی تجربه کاربری کاملاً اصولی و منطقی آماده سازی و اجرا شد.
  • گرافیک اسمارت کاتالوگ HTN Prime به شکلی آماده شد که حجم و وضوح کاملاً بهینه باشد.
  • ساختار گرافیکی کاتالوگ با زیبایی هر چه تمام تر طراحی و اجرا گردید.

 

شما می توانید برای دانلود اسمارت کاتالوگ HTN Prime از دکمه دانلود استفاده نمایید.

 

اسمارت کاتالوگ HTN PRIME

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *