اسمارت کاتالوگ آتوسا رویال

اسمارت کاتالوگ آتوسا رویال یکی دیگر از کاتالوگ های اجرا شده توسط تیم ماست. این کاتالوگ الکترونیکی که یکی از برندهای شرکت سبزگلسار می باشد، جزو کاتالوگ هایی است که به دلیل رویکرد صادراتی خود به صورت 4 زبانه طراحی و اجرا شد.

 

معرفی اسمارت کاتالوگ آتوسا رویال

کاتالوگ الکترونیکی آتوسا رویال که محصولات آرایشی و بهداشتی این برند را به مخاطبان و مصرف کنندگان خود معرفی می کند، یک کاتالوگ الکترونیکی 180 صفحه ای است که به طور میانگین برای هر یک از زبان های خود، 45 صفحه در نظر گرفته شده است.

حجم نهایی این کاتالوگ بر خلاف تعداد صفحات نسبتاً بالای خود، بسیار بهینه است. حجم 8 مگابایتی این کاتالوگ ارسال و انتشار آن را بسیار ساده و سریع کرده و ساختارهای تعاملی این کاتالوگ به طور منظم و اصولی، کاربر را بر اساس انتخاب های او در بین صفحات جابجا کرده و در سریع ترین حالت، پاسخ درخواست های او را می دهند.

واسط های تعاملی این کاتالوگ بر اساس ماهیت طبقه بندی و ارائه محصول ( که توسط سفارش دهنده مشخص شده اند ) اجرایی شده و بر اساس هویت بصری برند، رنگ و فرم های مربوطه را به خود گرفته اند.

 

مزایای کاتالوگ هوشمند آتوسا رویال

کاتالوگ هوشمند آتوسا رویال توانسته 30 گروه کالایی را به 4 زبان به مخاطب ارائه کند و این موضوع باعث خواهد شد که اسمارت کاتالوگ آتوسا رویال به یک ابزار کارآمد برای فروش و بازاریابی این برند به حساب بیاید. تغییر زبان در این کاتالوگ توسط پنل انتخاب زبان در ابتدای کاتالوگ صورت گرفته و کاربر در ابتدای این کاتالوگ با مشخص کردن زبان خود، به بخش مربوط به آن زبان ارجاع داده می شود.

فرآیند بهینه سازی این کاتالوگ هوشمند برای موتورهای جستجو، از طریق معین کردن کلمات کلیدی مناسب برای آن صورت گرفته و که باعث شده محتویات این کاتالوگ برای موتورهای جستجوی اینترنتی قابل فهم و تشخیص باشد.

در ادامه می توانید بخش هایی از این کاتالوگ را مشاهده و در پایان صفحه می توانید اسمارت کاتالوگ آتوسا رویال را دانلود و ذخیره نمایید.

کاتالوگ رنگ مو آتوسا رویال

برند آتوسا رویال

نمونه کاتالوگ

کاتالوگ الکترونیک

 

دوست دارید این اسمارت کاتالوگ را مشاهده کنید ؟

از دکمه دانلود برای این کار استفاده کنید.

چاپ کاتالوگ حرفه ای

اشتراک گذاری

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *