اسمارت کاتالوگ شرکت دیکا سازه

اسمارت کاتالوگ شرکت دیکا سازه جزو سفارش های خاص تیم ما محسوب می شود. شرکت دیکا سازه قبل از سفارش اسمارت کاتالوگ خود ترجیح داد که تیم اسمارت بر روی دو موضوع مربوط به این شرکت اعلام نظر کند و در صورتی که این دو موضوع نیاز به بازنگری داشت، فرآیند های مربوطه صورت گیرد:

  1. پالت رنگ های مربوط به برند دیکا سازه
  2. باز طراحی و رفع ایرادات احتمالی در لوگوی دیکا سازه

تیم ما طی بررسی های صورت گرفته، هر دو موضوع را عملیاتی کرده و تغییرات لازمه را انجام داده است.

در نهایت پالت رنگ، شامل رنگ های اصلی و مکمل این مجموعه انتخاب و در ساختار جدید لوگو اجرا شده است. شاید خاص بون اسمارت کاتالوگ شرکت دیکا سازه از همین جهت بود که اولین جایی که لوگو و ساختار رنگی این برند می بایست آزمایش می شد، اسمارت کاتالوگ بود.

مشخصات اسمارت کاتالوگ شرکت دیکا سازه

این کاتالوگ هوشمند دیجیتال توانست براساس درخواست سفارش دهنده علاوه بر معرفی کامل شرکت دیکا سازه، رزومه های مربوطه و تاییدیه های دریافتی را به نمایش گذاشته، و خدمات و محصولات این شرکت را در سه گروه اصلی معرفی نماید. برای هر یک از خدمات و محصولات، بخش نمونه کارهای مجزا در نظر گرفته شد، تا همزمان با معرفی و تعریف هر یک از خدمات مربوطه شرکت دیکا سازه، نمونه کار های مربوطه نیز به نمایش گذاشته شود.

این اسمارت کاتالوگ (یا همان کاتالوگ هوشمند دیجیتال) 119 صفحه ای، با حجم نهایی 5 مگابایت فرآیند بازاریابی و پرزنت را برای شرکت دیکا سازه بسیار ساده و آسان ساخت. یکی از فواید کم حجم بودن کاتالوگ الکترونیکی این برند، این است که مخاطبانش دیگر مشکلی برای داشتن و دیدن اطلاعات محصولات و خدمات این شرکت را ندارند.

در پایان این صفحه می توانید اسمارت کاتالوگ شرکت دیکا سازه را دانلود و تصاویری از این سفارش را ملاحظه نمایید.

 

 

 

 

 

دوست دارید این اسمارت کاتالوگ را مشاهده کنید ؟

از دکمه دانلود برای این کار استفاده کنید.

اشتراک گذاری

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *